Parimad hinnad kaasaegsest plastikust


FASSAADIMATERJALIDELElight weight

Minimaalne koormus fassaadile

easy to instal

Lihtne ja kiire paigaldus

natural

Sarnasus looduslike materjalidega

good

Tugevus

Kreditas

Vastupidavus

Hinnapäringu tellimiseks jätke palun oma andmed, täites alljärgneva vormi:

captcha

Jis naudojamas namo apkalimui, dėka jo namas įgauna estetišką ir gražų vaizdą, taip pat gauna naudingą apsaugą nuo aplinkos poveikių. .

NUPIRKTI DAILYLENTES dabar visai paprasta, o dar prieš 20 metų apie tokį namo apkalimą mažai kas žinojo. Net ir labai daug metų atitarnavusiam namui, galima suteikti visiškai kitokį vaizdą ir pratęsti jo gyvenimą naudojant plastikines dailylentes, kurių kaina lyginant su kitomis apdailos mdžiagomis labai nudžiugins.

Lauko dailylentės fasadui

Šiai dienai kompanija Alta-Profil Ukraina gamina penkias rūšis populiariausių dailylenčių, kurios išsiskiria ne tik išore bet ir kaina. Dailylentes kaina priklauso nuo spalvos ir formos. Palyginimui pažiūrėkime mūsų produkcjos pačias populiariausias kolekcijas.

Alta Siding. Tai klasikinės dvigubo laužimo vinilinės dailylentės. Montuojamos antiuraganiniais sujungimais. Kolekcijoje 12 pastelinių spalvų, kurios praktiškai nereaguoja į UV spindulius.

BlockHouse. Tai dar vadinamos medžio imitacijos dailylntės. Jos būna rastų imitacijos dailylntes ar rastelio formos dailylntes, bet tuo pačiu turi visas geriausias savybes namo apkalimas dailylentėmis. Kolekcijoje trys spalvos ir dviejų tipų dailylenčių formos: viengubo pjovimo lentos ir dvigubo pjovimo.

BlockHouse Slim. Šios kolekcijos pvc dailylentės nuo klasikinio BlockHouse skiriasi mažesne banga.

KANADA+.
Gaminama dvijų tipų:
  • akrilinės dailylentės iš kolekcijos "Premium" , trys labai gražūs giliai prisotinti atspalviai su blizgiu. Yra žinoma, kad tamsių spalvų blizgios dailylntės beveik nėra gaminamos dėl tokių atspalvių tendencijos apsorbuoti UV spindulius. Tačiau "Alta-Profil" pavyko sukurti tokią sudėtį, kuri yra 8-10 kartų atsparensė išgaravimui nei analogai.
  • vinilinės dailylentės iš kolekcijos "Prestiž". Taip pat tryjų sodrių atspalvių, kurios atsparios išblukimui, nes dažant viršutinį sluoksnį naudojamos naujoviškos technologijos metodas "Cool Colour".

Alta-Board. Tai suplakto pvc dailylentės, imituojančios natūralią lentą. Šios dailylentės skiriasi didesniu storiu ir tvirtumu, o dėka putos tekstūrai puikiai sugeria garsus ir vibraciją, taip pat turi termoizoliacinių savybių. Kolekcijoje keturios spalvos.

KARELIA - tai nauja dailylenčių kolekcija, puikiai imituojanti natūralią medžio tekstūrą: ąžuolo, alksnio, riešuto, uosio ir t.t. Nauja kolekcija pristatyta trijų pačių populiariausių tipų vinilinių dailylenčių: laivinių lentu , BlockHouse ir BlockHous Slim. Naujoji kolekcija savo išvaizda drąsiai gali konkuruoti tiek su mediniu blockhouse, tiek ir su laminuotom metalinėm dailylentėm.

Parduoda dailylentes Vilniuje ir kituose Lietuvos regionuose.

Jeigu jūs esate iš sostinės, tai rasti mūsų produkcijos pardavimo vietas jums nebus jokių sunkumų. Nupirkti dailylentes Vilniuje, taip kaip ir kitą mūsų produkciją (lietvamzdžių sistemą, pakalimus, fasado plokštes), jūs galite mūsų ofise. Be to dailylentes galima nupirkti ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose dėka mūsų atstovų komandai regionuose, arba su pagalba gerai apgalvotos pristatymo sistemos. Susisiekę su mumis, jūs gausite visą informaciją, dailylentes kaina, produkcijos pristatymo sąlygas į jūsų gyvenamą vietą Lietuvoje. Kaip matote, praktiškai kiekvinam šalies gyventojui yra prienama kokybė ir praktiškumas, kurį siūlo kompanija Alta-Profil. Jei kreipsitės į kompaniją Alta-Profil, jūs gausite pilną, profesionalią, o svarbiausia sąžiningą konsultaciją apie produkcijos asortimentą, jums padės išsirinkti ir apskaičiuoti apkalimą būtent jūsų namui, painstruktuos dėl plastikines dailylentes montavimas. Alta-Profil Ukraina gamintojo dailylentės Plastikines dailylentes tinka absoliučiai bet kokiem statiniam, kurie nėra aukštesni kaip trys aukštai. Vis gi, egzistuoja pastatai ir užduotys, kurioms plastikines dailylntes tampa geriausiu sprendimu fasado apkalimui. Dėl apšildymo naudojami ventiliuojamo fasado profiliai Tam po dailylentėmis daromas tarpas, į kurį dedasi sluoksnis šiltinamosios medžiagos. Kai kada šiltinamos medžiagos sluoksnis būna dengiamas drėgmei atsparia orui pralaidžia plėvele. Toks vidinis pyragas su pvc dailylentės aprūpina geriausius bruožus fasado šilumos izoliacijai. Senų namų rekonstrukcijai naudojant karkasą.
  • tokioj situacijoj nereika lyginti sienų, ir galima sutaupyti ne tik medžiagoms, bet ir už darbą statybininkams bei sugaištu laiku;
  • "Kanadietiško" tipo namams ir visiem kitų tipų namams be didelio pamato.
  • dėka mažo dailylenčių svorio, fasado apkalimas praktiškai negauna jokios papildomos apkrovos. Dėl to jis puikiai tiks bet kokio tipo pastatui, net tokiam pas kurį nėra pamato.
  • mediniams fasadams vinilinės dailylentės praktiškai vienintelė galimybė apšiltinti pastatą;
  • komercinio nekilnojamo turto apdailai fasado plokštės bus greitas ir patogus fasado apdailos sprendimas.
  • apšiltinimui ir apdailai balkonų ir kt.
Vinilinių dailylenčių pranašumas prieš kitokio tipo fasado apdailą Kompanija Alta-Profil Ukraina gamina akrilines ir vinilines dailylentes, kurios prieš kitus apkalimo tipus turi tokius pranašumus: Praktiškumas. Pvc dailylentės pakankamai praktiškos apdailos medžiagos, neprarandančios šių savybių kelis dešimtmečius. Visa produkcija praeina specialius praktiškumo testus prieš patenkant į pardavimus.

Patogumas.

Plastikines dailylentes montavimas labai lengvas, net tam kas to niekada nėra daręs. Norint patiems susimontuoti dailylentes, užtenka sekti instrukija, kuri yra pas mus internetiniame puslapyje. Apdailos lentos naudojimas leidžia pabėgti nuo "šlapių" darbų kaip špakliavimas, kurie neišvengiamai reikalingi prie kitokio tipo apdailos. Be to, nereikia idealiai išlyginti sienų
  • defektai puikiai išsilygina naudojant karkasą. Darbo trukmė sumažėja akimirksniu. Tereikia nusipirkti kokybiškas dailylentes ir supaprastinti sau gyvenimą! Ekonomija. Namo apkalimas dailylentėmis leidžia ženkliai apšiltinti namus, dėl ko leidžia sutaupyti elektros ir šildymo ištekliais. Ekologija. Produkcija gaminama iš ekologiškai švarių medžiagų, ir atitinka visus reikalaujamus standartus. Paprasta priežiūra. Plastikines dailylentes nereikia dažyti
  • bėgant laikui pradinė spalva neišblunka ir nesikeičia. Jeigu jūs netyčia pažeidėte vieną iš lentu, pavyzdžiui stipriu smūgiu, paprasčiausiai dasipirkit naują tos pačios kolekcijos, modelio ir spalvos, ir ji neišsiskirs iš kitų , net jei praėjo keletas metų. Plauti dailylentes taip pat labai paprasta - porą kartų per metus dulkes nuplauti vandeniu iš žarnos ir vėl kaip nauja.
Naudinga lauko dailylentes kaina. Jeigu paskaičiuoti ir palyginti namo apkalimą plastikinių dailylnčių ir visų sudedamųjų dalių kainą, pridėti 25-erių metų eksploataciją be remonto, tai sutaupysite tikrai ženkliai lyginant su kitais apdailos tipais.
not burnt

Nepalaiko degimo

eco

Atsparus

trmperature_resistent

Atsparus UF spinduliams

Uf_stabil

Atsparus UF spinduliams

easy to wash

Lengvai plaunamsl

Hinnapäringu tellimiseks jätke palun oma andmed, täites alljärgneva vormi:

captcha

Водосточная система «Альта-Профиль» полностью соответствует современным архитектурным требованиям и требованиям эстетичности. «Альта-Профиль» выпускает водосточную систему двух декоров (белые и коричневые), что позволяет органично использовать ее на любых фасадах, в сочетании с любыми кровельными материалами.

good for grass

Žolės pralaidumas 90%

easy in exploatation

Nereikalauja priežiūros

guick installation

Greitas montavimas

Palaiko švarą

Palaiko švarą

fJūsų idėjų įgyvendinimui

Jūsų idėjų įgyvendinimui

APIE ĮMONĘ

Įmonių grupė „Alta-Profil“ stambus ir šiuolaikiškas gamybinis - prekybinis  Ukrainos-Rusijos susivienijimas gaminantis statybines ir sodo prekes iš plastiko.

Savo istorija mes paradėjome 1999m. atidarydami pirmą gamyklą  gaminančią plastikines dailylentes. Šiai dienai pas mus yra 4 gamybiniai kompleksai gaminantys fasado, lietvamzdžių sistemas ir sodamas skirtas prekes. Tai pat eilė logistinių kompleksų ir daugiau kaip 8 Europos  šalyse esantis prekybos atstovai.

Visu pirma Alta -Profil -tai kokybė, kuri skirta dovanoti jaukumą ir apsaugą mūsų klientų namams!

4

Gamyklos Ukrainoje ir Rusijoje

19

tiek metų rinkoje

8+

Europos šalys kur parduodama produkcija

20 млн

Mūsų produkcija padengtų namų

Return call

Klientų atsiliepimai

Laba diena! Turiu nedideliį verslą susijųsi su prekyba, šiais metais nusprendžiau atnaujinti savo parduotuvės fasadą ir susidūriau su problema pasirenkant fasado medžiagą. Tinkavimą atmečiau iš karto, nes parduotuvės fasadas iš plokščių. Internete radau tokias Alta -Profil ventiliuojamo fasado plokštes. Apsilankęs atstovybėje ir pakalbėjęs su vadybininku, įsitikinau, kad šis produktas geriausias  fasado problemos sprendimas ilgiems metams. Išsirinkau kolekciją ir spalvą. Įsigijau ir nesigailiu. Parduotuvės išvaizda ''pritrenkianti“, būtinai pasiūlysiu draugams ir pažystamiems.

foto

Валерій

Тернопіль (Фасадна панель)

Medinis namelis, padengus jį  fasadinėmis plokštėm, tapo rūmais. Nors iki tol netikėjau, kad išorinis vaizdas pasikeis iš pagrindų( prie tokių išlaidų). Kaina „kandžiojasi“, bet to verta...

foto2

Антон

Харьков

Užsiėmėm namo apšiltinimu, fasado apdailai pasirinkome plastikines dailylentes. Žiurėjome skirtingus variantus  ir apsistojome prie Alta-Profil įmonės smėlio spalvos plastikinių dailylenčių. Plastikinės dailylentės vertos kokybės. Montavosi be problemų. Produktas elastingas, bet  tuo pačiu ir tvirtas. Namas su sumontuota apdaila prastovėjo pusę vasaros ir visą rudenį, spalva neišbluko, vis tokia pat graži smėlio spalva. Kiek man žinoma, Alta –Profil - tai plastikinės dailylentės Ukrainos gamybos. Todėl ir kaina prieinama ir kokybė labai gera.

foto 3

Максим

Klientų atsiliepima

KONTAKTID

Leedu

Czech Republic

Bulgaaria

Ireland

Rumeenia

Ukraina

Spain


Aadress

Dvaro g.28, Pikeliškiu km., Vilniaus r.sav.,
LT-15140

Joa3A - 47, 10127, Tallinn

Stavební ráj, Loužky 100, 67921 Bořitov

г.Бургас, ул.Лузур, 152

Newcastle West, Station road, Co.Limerick.
nr.106

ILFOV, Voluntari 077190, Boulevardul Voluntari
Nr.111

г. Киев, ул. Старовокзальная, 24

Telefon

(+370) 618 777 22** Parodyti

+372559600 45 ** Kuva

+420 777 536 697 ** Show

+359 (887) 86-97-71 ** Шоу

+353 877 774 108 ** Show

+40 744 357 357 ** Spectacol

+38 (044) 537-70-25 ** Показать

(+370) 618 777 22** Show